سوالی دارید؟

با ما در تماس باشید 

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، میتوانید به راحتی با ما تماس بگیرید .

چگونه به شهرستان بار ارسال کنم ؟

روش اول : با مراجعه حضوری به دفتر باربری کرج ما واقع در ترمینال شهید کلانتری کرج و دریافت بار نامه (بیجک) محموله اقدام به ارسال بار نمایید .

روش دوم : تماس با کارشناسان شرکت لوان نور ودرخواست پیک داخل شهری (موتوری،سواری،وانت،نیسان و…) و اعزام به محل شما به صورتی آنی و دریافت بارنامه(بیجک) باربری برا ارسال بار شما به شهر مورد نظر (تمامی هزینه های داخل شهری بر عهده مشتری است )

 

چگونه بار را درمقصد دریافت کنم ؟

برای دریافت محموله های ارسالی در شهر مقصد:

روش اول : برای دریافت بار در شهر مقصد بار مراجعه حضوری به ترمینال آن شهر و دفاتر تخلیه بار و ارایه کارت شناسایی معتبرمیتوانید نسبت دریافت محموله خود اقدام کنید .

روش دوم : تماس با دفاتر تخلیه بار و درخواست ارسال محموله شما با ماشین های داخل شهری به محل مورد نظر و دریافت محموله با ارایه کارت شناسایی معتبر در کمترین زمان ممکن.

کدام بارها نمی توان ارسال کرد؟

مرسوله های ممنوعه شامل کالاهای قاچاق،مواد فاسد شدنی،حیوانات زنده، مواد مخدر،مواد قابل اشتعال و انفجار و… نمی توان ارسال کرد .

روش اول : برای دریافت بار در شهر مقصد بار مراجعه حضوری به ترمینال آن شهر و دفاتر تخلیه بار و ارایه کارت شناسایی معتبرمیتوانید نسبت دریافت محموله خود اقدام کنید .

روش دوم : تماس با دفاتر تخلیه بار و درخواست ارسال محموله شما با ماشین های داخل شهری به محل مورد نظر و دریافت محموله با ارایه کارت شناسایی معتبر در کمترین زمان ممکن.

هزینه های حمل بار چگونه محاسبه میگردد ؟

تمامی هزینه ها حمل بار با توجه به حجم، تعداد، وزن محموله و فاصله تا شهر مقصد به صورت توافقی محاسبه میگردد. تمامی هزینه های داخل شهری شامل پیک و بسته بندی به عهده مشتری میباشد.

توجه فرمایید شما میتوانید برای کاهش چشم گیر هزینه های ارسال خرده بار به شهرستان با عقد قرارداد سالانه با باربری کرج شرکت لوان نور اقدام نمایید برای مشاوره و اطلاع از شرایط و امتیازات قرارداد با ما تماس بگیرید .

چگونه به کشور های همسایه بار ارسال کنم ؟

برای ارسال بار به کشور های همسایه پس از طی کردن سوال 1 (چگونه به شهرستان بار ارسال کنم ؟) پس از 48 الی 96ساعت(چهارروز) میتوانید اقدام به دریافت بار در کشور و شهر مقصد کنید . زمان رسیدن بار به علت تاخیر مراحل مرزی و گمرکی دقیق نیست.

شرایط و هزینه های تخلیه بار و نگه داری و انبار داری چگونه محاسبه میشود ؟

نگه داری بار در مقصد تا سقف 15 روز و زمان بیشتر به درخواست گیرنده بار در مقصد میباشد.

هزینه تخلیه بار و نگه داری تا سقف 15 روز از لحظه رسیدن محموله 30 درصدکل کرایه میباشد و روز های بیشتر به صورت توافقی محاسبه میگردد .

در صورت عدم دریافت بار در مقصد پس از15 روز چه اتفاقی می فتد ؟

در صورت عدم پاسخگویی گیرنده محموله تا 15 روز ، محموله به شهر کرج عودت داده داده میشود و ارسال کننده بار موظف است هزینه های برگشت بار و انبارداری مقصد را پرداخت کند.

چه بار هایی را نمیتوان به صورت پسکرایه ارسال کرد ؟

حداقل ارزش مالی مرسوله باید 2 برابر مبلغ پس کرایه باشد و در غیر این صورت باید هزینه را پرداخت و به صورت پیش کرایه ارسال کنید.

ساعت حرکت ماشین ها چه زمانی است ؟

تمامی شهرها و شهرستان های ایران به صورت اختصاصی و هرروزه دارای سرویس رفت و برگشت هستند . برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر لوان نور تماس بگیرید .

 

اعتبار شرکت باربری لوان نور و بارنامه ( بیجک ) را چگونه میتوان ارزیابی کرد ؟

تمامی حقوق و اعتبار شرکت لوان نور تعاونی 8( سعادت بار توکل)تحت نظارت سازمان حمل ونقل برون شهری و انجمن صنفی ترمینال شهید کلانتری کرج زیر مجموعه شهرداری استان البرز میباشد. .

تمامی حقوق و شکایات قابل پیگیری و از سازمان های مربوطه میباشد .